Plandemi Ne Zaman Bitecek?

Plandemi Ne Zaman Bitecek?

Plandemi Ne Zaman Bitecek? Tarih boyunca hiç yaşanmayan acayiplikler yaşanıyor. İnsanlık asırlardır böyle yalnız ve sahipsiz kalmamıştı. İnsanların haklarını gerçek anlamda savunacak ne bir devlet, ne bir örgüt, ne de bir lider halihazırda yok. Plandemi olarak adlandırdığımız Pandemi Sürecinde ne yazık ki insanlık üzerinde adeta Öjeni politikaları uygulanıyor.

Bütün insanlık adeta fareler gibi kobay olarak kullanılıyor. Zulüm bize geldi ses çıkarmadık! Bebeklerimize geldi yine ses çıkarmadık! Şu an okullarda çocuklarımız aşılanıyor!

Birilerinin gerçekten de nüfusu 1 Milyar insanın altına indirmeye kararlı olduğunu ve çok güçlü, çok zengin olduklarını görüyoruz. O birilerine ise ben her zaman Transhümanist Küreselciler diye hitap ediyorum. Çünkü bu Küreselci dediğimiz azınlık, Transhümanist bir ideolojiyi benimsemişler ve bu ideolojinin gerçekleşmesi için planlarını adım adım uyguluyorlar.

Bu planları uygularken ise bilim ve teknolojinin gücünü kullanıyorlar. Bilim ve teknoloji bu Küreselcilerin elinde adeta şeytani bir silah haline geliyor. Bilim ve Teknolojinin Şeytanileştirilmesi başlıklı makalemi okumak için başlığın üzerine tıklayınız!

En çok merak edilen ise, bu Plandemi ne zaman bitecek? Sorusunun cevabıdır. Daha doğrusu bu Plandemi bitecek mi? Plandemi sadece Covid-19 Salgınından mı ibarettir? Aslında Plandemi dediğimiz şey sadece bir salgın sürecinden ve insanların tamamını aşılamayı amaçlamaktan ibaret değildir. Bu sadece bir başlangıçtır. Bütün insanlığın öncelikle bunu idrak etmesi lazımdır! Herifler açıkça, eski normale asla geri dönüşün olmayacağını itirafta ediyorlar!

Plandemi Ne Zaman Bitecek?

Plandemi ancak insanlar uyanıp kıyama kalkarsa ve bu gidişata dur derse bitecektir. Onun harici bitmeyecektir. Uzun vadede Plandemi en sonunda insanların deri altlarında takılı olan mikrochipler ile tam kontrol altına alınmasıyla, Modern ve Dijital Kölelik sisteminin inşasının tamamlanmasıyla sonuçlanacaktır. İnsanların her biri birer dijital köle olacaktır. Yani dijital olarak her daim kontrol edilebilir olacaktır.

Sisteme bağlılıkları ve sadakatları oranında bir takım haklara sahip olacaklardır. Sistemin karşısında olanlar ise özgür olamayacaklardır. Eğer sisteme karşı savaş açarlarsa anında imha edileceklerdir. Zaten insanların vücuduna mikrochipler takıldığı zaman, insanlara bu çipler sayesinde gönderilebilecek frekans dalgalarıyla insanlar sorgulamaktan yoksun olacaklardır. Sisteme karşı mücadele etme yetilerini kaybedeceklerdir.

Bugün Plandemi sürecinin en etkili bilim ve teknoloji silahlarından bazıları; grafen oksitli olan mRNA aşıları, takılan maskeler, PCR Testleri, Blockchain teknolojisi, Crisper CAS9 tekniği, yapay zeka, yapay et, GDO, HAARP… gibi teknolojilerdir. Aslında puzzleleri birleştirdiğimiz zaman hepsi birbirleriyle bağlantılıdır. Hepsi aynı amaca, yani Transhümanist Yeni Dünya Düzeni hedefine hizmet etmektedir.

Küresel Isınma yalanı da, bu projenin en önemli domino taşlarından birisidir. Küresel ısınma yalanı ile, hayvan hakları savunuculuğu sahtekarlığı ile insanların artık et tüketmesinin önüne geçmek istiyorlar ve insanların sadece içinde ne olduğu belli olmayan yapay etleri yemesini hedefliyorlar.

Plandemi eğer insanlar uyumaya devam ederlerse, bir an evvel direnişe başlamazlarsa, korkarım ki bütün insanlık olarak hepimizin dijital köleler haline gelmemizle sonuçlanacaktır. Ama eğer insanlar uyanırlarsa, gerekli mücadeleyi hiç korkmadan verirlerse… işte o zaman bu gidişatın önüne geçilebilir.

Yeni Dünya Düzeni Transhümanist Küreselcilerin hayal ettiği gibi olmaz ve dünya adalet ve merhamet ile dolar. İnsanlar sorgulamadıkça ve sustukça bu zulüm artarak devam edecektir. Dünya nüfusu belki 1 Milyar altına inmeyecektir ama en az 1-2 Milyar insanın ölümüyle sonuçlanacaktır.

Dünya hiç bu kadar sahipsiz değildi! Biz Müslümanlar inanıyoruz ki, Hazreti Allah bizleri imtihan ediyor! Yine inanıyoruz ki her şerde bir hayr vardır. Bu kadar büyük şerlerin arkasından, bütün şerleri iptal edecek büyük bir hayr çıkacağına yürekten inanıyorum. Allah inananlarla ve din yolunda mücadele edenlerle beraberdir.

Bütün uyanmışlar o büyük hayrın geleceği güne madden ve manen kendilerini hazırlasınlar. Bu yüzyılın en büyük tehdidi Deccal’in dini olan Transhümanizm ideolojidir! Allah Müslümanlara uyanış ve kıyam nasip eylesin!

Yazan - Yavuz Şahin

Yavuz Şahin
Bir şeyi bilmek ve istemek başka, onu hayata geçirmek başka şeydir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir