HES Kodu Sorgulamasının Amacı Nedir?

HES Kodu Sorgulamasının Amacı Nedir?

HES Kodu Sorgulamasının Amacı Nedir? Çin’in Wuhan şehrinden bütün Dünya’ya yayılan Coronavirüs Salgını, tüm insanların hayatlarını çeşitli şekilde etkilemiştir. En çok mağduriyeti ise her zaman olduğu gibi avam tabakası yaşamıştır. Bu süreçte zengin daha zengin olmuştur, fakirse daha fakir olmuştur. İnsanlar Pandemi Süreci ve tedbirleri sebebiyle maddi ve manevi olarak ciddi şekilde etkilendiler. Bu süreçte aslında insanların en çok hayatını etkileyen unsur Pandemi tedbirlerinden ziyade, bu tedbirlerin bir parçası olan HES Kodu sorgulamasıdır. Peki bu HES Kodu Sorgulamasının amacı nedir?

Bu yazımda HES Kodu Sorgulamasının korkunç amacını sizlere kısa ve öz bir şekilde anlatacağım. Yazımı okuduktan sonra ise, adım adım nasıl Modern Kölelik sistemine doğru geçiş yaptığımızı idrak edeceksiniz.

HES Kodu Sorgulaması Neden Çıktı?

HES Kodu sorgulaması, Pandemi sürecinde insanların Coronavirüs salgınından korunması maksadıyla çıkmıştır. Herkeste bir kod ve bu kodu temsil eden barkod olacaktır. Herkes telefonuna HES Kodu Sorgulama uygulamasını indirip kendine HES Kodu oluşturacak ve bir yere girmeden evvel HES Kodu Sorgulaması yaptıracaktır. Bu sorgulama ise genellikle HES Kodunu temsil eden barkotun okutulmasıyla yapılmaktadır. Düşünün her insanın bildiğiniz barkotu var! Otobüslere binerkende pasoları okutarak biniyoruz. Bunada çözüm ürettiler. HES Kodunu, otobüs pasolarına tanımlıyorsunuz ve böylece paso okutarak otobüse biniyorsunuz. Eğer sizin pasonuzda HES Kodu onayı yoksa paso okumuyor. Eğer karantinada olan birisiyseniz ikaz veriyor. Böylece otobüslere binemiyorsunuz.

Görünürde ne kadarda mükemmel bir tedbir gibi gözüküyor değil mi? Böylece virüs taşıyıcısı olan insanlar, diğer insanlardan izole edilmiş oluyor ve salgının önüne geçiliyor. Ama dediğim gibi görünürde mükemmel, ama aslında akılla mantıkla bağdaşmayan bir fikirdir. Çünkü insanlar pekâlâ başkalarının HES Kodları ile pasolarını tanımlayabilir, başkalarının HES Kodları ile sorgulama olan yerlere elini kolunu sallayarak girip çıkabilir. Dolayısıyla bir HES Kodunun, Coronavirüs Salgını için bir tedbir olduğunu hiçkimse söyleyemez.

İnsanlara Çip Takılacak mı?

Eğer “insanlara çip takılacak mı?” Diye soracak olursanız, buna cevabım “korkarım evet” olacaktır. HES Kodu sorgulamasının yetersiz olması, daha sıkı denetim gerektiği gerekçesiyle insanlara çip takılabilir. Dijitalleşen Dünyada artık sadece salgın sebebiyle değil, her sebepten insanların çip takması zorunlu hale getirilebilir. Bu da devletlerin, daha doğrusu kendini devletlerin üzerinde gören Siyonistlerin; insanlar üzerinde tam bir denetim sağlaması demek olacaktır.

Devletler tam denetim sağlarken, sistemin her türlü birinci sahibi olan Siyonistlerde tam denetim sahibi olacaktır. Yani bütün insanların nereye girip çıktıklarını, nerede olduklarını, nerelerde ne kadar para harcadıklarını bilecekler. Kendileri için tehdit unsuru olan insanları ise daha tehdit haline gelmeden ortadan kaldırma imkanına sahip olacaklar. Kendileri için tehdit olan insanlar bir araya geldiklerinde, Siyonistler bundan anında haberdar olacaklar ve gereken tedbirleri alacaklar.

Bu döneme aynı zamanda dijital dönemde denilmektedir. Dijital olan bu dönemde insanlar birçok işlerini dijital ortamlarda yapmaktadır. E-Ticaret artık insanların vazgeçilmezi olmuştur. Dijital dönem denen bu dönemde paralarında dijitalleşmesine birçok ülke tarafından başlanmıştır. Buna Türkiye’de dahildir. Yani şu anda mevcut paraların yerini dijital kripto paralar alacaktır.

Tabi bu kripto paralar devletler tarafından oluşturulacaktır. Şu anda var olan kripto piyasasındaki kripto paralar, mevcut paraların yerini almayacaktır. Hatta devletler kendilerine ait kripto paralar çıkarıp kullanıma sunduğu zaman, kirpto piyasasındaki neredeyse bütün kripto paralar çöp hükmünde olacaktır. Ancak onlardanda bazıları varlığını emtia, menkul kıymet olarak devam ettirecektir. Özellikle Bitcoin, dijital altın olacaktır.

Çağ dijital olduğu vakit artık kağıt paradan söz etmek mümkün olmayacaktır. Bütün işler barkod ile olacaktır. Yine bütün insanlar girip çıktıkları yerlerde barkod okutacaktır. Alışveriş yaptıkları zaman bunu barkod okutarak yapacaklardır. Bir insanın kendine ait hemen her şeyi bir çip ve barkotta toplanacaktır. Böyle oluncada bu barkod insanların üzerine mühürlenecektir. Bu barkod çipi ise insanların derisinin altına yerleştirilecektir. Hâl böyle olunca bireysel özgürlük, bireylerin özel hayatı gibi kavramlar artık çöp olacaktır.

Lütfen Düşününüz!

Lütfen düşününüz! kolunuzda deri altınızda bir çip var ve derinizde de barkod var. Bu çip ve barkod okutma sayesinde nereye gittiğiniz, ne aldığınız, nerede olduğunuz sürekli bilinecek. Böyle bir durumda kimse özgürlükten söz edebilir mi? İnsanlık eğer böyle bir duruma düşerse, daha nasıl özgürlüğünü eline tekrar alabilecek? Coronavirüs, sadece böyle bir sürece hızlıca girilmesi için oluşturulmuştur bir operasyondur desek haksız çıkmayız. O yüzden uyanık olmalıyız. Ama uyanık azınlıkta olmamalıyız.

Bütün insanlar gidişatın bir an evvel farkına varmalıdır. İnsanlık Dijital ve Modern Kölelik Sistemine geçiş yapıyor. Bu adeta gözümüze sokula sokula yapılıyor. Neden bunu görmek istemiyor insanların çoğu! Bu yazdıklarım komplo teorisi değildir. Bende komplo teorisyeni değilim. Bu yazdıklarım gidişatın neticesidir. Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur! İnsanlar her türlü ihtiyaçlarında tamamen Siyonistlere bağımlı olacaktır. Zaten Siyonistlerin amacıda budur. İnsanları kendilerine gönüllü köle yapmak.

Siz buna Tek Göz deyin, İlluminati deyin! Ben Siyonizm Hakimiyeti diyorum. Onların inancına göre bütün insanlar, hayvanlar, bitkiler… Yahudilere hizmet etmeleri için yaratılmıştır. İnsanlara ait olan her şey ise Yahudilerin gasp edilmiş malıdır. Böyle bir inanca sahip milletten her şey beklenir. Bugün geldiğimiz noktada da onların emellerine ulaşmaya her geçen gün daha fazla yaklaştıklarını görmekteyiz. Ancak inanıyoruzki emellerine ulaşamayacaklar ve Allah onları kahredecek!

Yazan - Yavuz Şahin

Yavuz Şahin
Bir şeyi bilmek ve istemek başka, onu hayata geçirmek başka şeydir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir