Kimlerin Laneti Kimlerin Üzerine Olacak?

Kimlerin Laneti Kimlerin Üzerine Olacak?

Kimlerin Laneti Kimlerin Üzerine Olacak? Beni en çok üzen şeylerden birisi de, Ehli Sünnet ve Cemaat davası güttüğünü iddia eden ve Osmanlı’yı savunan kimselerin Ak Trol olmasıdır. Bir Müslüman, Kemalist olamayacağı gibi Ak Trolde olamaz! Çünkü bir Müslüman, sayısız bidate, delalete ve küfre imza atmış AKP’yi her ne olursa olsun ehveni şer bahanesinin arkasına sığınıp ölümüne destekleyemez.

Ben böyle kimselere acıyorum ve onları Ehli Sünnet davasının yüz karaları olarak değerlendiriyorum. Bunlardan birisi de, Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU denen kişidir. Bir yandan Ehli Sünnet davası güderken, bidat ehliyle ve Oryantalizm ile mücadele ederken, diğer yandan Oryantalizm mahsulü olan Erdoğan ve AKP’yi sonuna kadar desteklemektedir.

Desteklemenin de ötesinde; bidat, delalet ve küfür ehli olan AKP’nin adeta bir neferi olarak hareket etmektedir. O halde bizde bu tarz insanların her şeyden evvel samimiyetlerini sorgularız. Siz Ehli Sünnet davası güdüyorsunuz, ama bu davanızda ne kadar samimisiniz?

Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU, Mayıs ayında şöyle talihsiz bir tweet atmıştır:

Paçavrayı yırttı attı. “Meclis olmadan kaldıramaz” şeklinde çatlak sesler çıkmaya başladı.

Reisi yalnız bırakan Allahın, Peygamberlerinin, Meleklerin ve Bosnadan, Karabağa ve nice yerlere mazlumların lanetinden iki cihanda kurtulamayacak.

ADAM, görevini yaptı.

Şimdi sıra bizde.

Bu bahtsız adam, böyle acebül acayip tweet atarak, Erdoğan ve AKP’yi desteklemeyen bütün Müslümanları hedef alarak lanetli olduklarını iddia etmiştir.

Erdoğan ve AKP’yi desteklemeyenler; Allahın, Peygamberlerinin, Meleklerin ve bütün mazlumların lanetinden kurtulamayacakta, her türlü bidati hortlatan, bu Müslüman milleti bidate, delalete, küfre ve ihanete sürükleyen Erdoğan ve AKP ile sizin gibi troller mi lanetten kurtulacak?

Erdoğan kim oluyor ki, onu desteklemek dini bir vecibe oluyor? Ey Ebubekir SOFUOĞLU! Taşıdığın Prof. Dr. unvanından da mı utanmazsın? İsminden de mi utanmazsın! İsmin, Peygamberlerden sonra insanlığın en hayırlısı ve en faziletlisi olan Ebubekir-i Sıddık (radıyallahü anha) Efendimizin ismi! Bu ismi taşımanın bir ağırlığı olmalıydı. Ama sen Ehli Sünnet davasının yüz karası olduğun gibi, taşıdığın isminde yüz karasısın.

Batılın Safında Olanların Sonu!

Resulü Ekrem Efendimiz (Aleyhisselam) hadisi şerifinde:

“Kim, batılı ile Hakkı yok etmek isteyen bir zalime yardım ederse, muhakkak Allah-ü Teâlâ’nın zimmeti ve Resul’ünün zimmeti (himâye ve muhafazası) o kimseden kalkar.” (Münâvî, Feyzu’l-Kadîr)

Bendeniz bu hadisi şerifi, 28 Şubat Darbesi Amacına Ulaştı mı? Başlıklı makalemde de zikretmiştim. O makalemi okumak içinde başlığın üzerine tıklayabilirsiniz.

Erdoğan ve AKP, güneş gibi parlak delillerle sabit olduğu üzere, bâtılı ile hakkı yıkma davasında olan zalim bir topluluktur. Ona destek olanlarda hiç şüphesiz bâtıla ve zulme destek olmaktadır. Peki bâtıla ve zulme destek olanlara ne olacak? Hadisi Şerifte, o kimseye artık Allah ve Resulünün yüz çevirdiği, onu korumayacağı yazmaktadır. O ve düşmanları baş başa kalacaktır. Allah ve Resulünün korumadığını, kim koruyabilir?

CHP korkusu, Allah korkusunun önüne geçen Ak Troller, bir gün korktukları o belaya maruz kalacaklardır. Ölçüsü korkuları olanlar, Allah’ın dinine bu kadar zarar veren Erdoğan ve AKP’yi desteklemenin bedelini korkularını yaşamakla ödeyecekler. O gün geldiğinde kendilerine yardımcı olarak kimseyi bulamayacaklar. Çünkü Allah’ın ve Resulünün koruması onların üzerinden kalkacak. Her şeyin en doğrusunu Allah-ü Teâlâ bilir!

AKP’yi Desteklemek Dini bir Zorunlulukmuş!

Bugün Erdoğan ve AKP cenahlarına baktığımız zaman, neredeyse hepsinin AKP’yi desteklemeyi dini bir zorunluluk olarak gördüğüne şahit oluyoruz. Bunlar resmen at gözlükleriyle peşinden gittikleri AKP’nin neferleri haline gelmiştir. Bunlara göre eğer AKP giderse CHP gelir ve bütün Müslümanlara zulüm ve baskı yapar. Eğer CHP gelirse Türkiye toprak kaybeder, vatan toprakları gavura terk edilir.

Ancak yakın tarihe baktığımız zaman CHP döneminde toprak kaybı olmamıştır. Hatta İsmet İnönü döneminde Antakya, Türkiye’nin bir şehri olmuştur. Müslümanlar en büyük dezenformasyonu CHP ve sol kesim partilerin dönemlerinde değil, İslam dinini siyasete alet eden Siyasal İslamcı AKP döneminde yaşamıştır.

100 yıldır İslam dini, son 20 yılda olduğu gibi hiç bu kadar garip kalmamıştı. Ehli Sünnet davası hiç bu kadar zayıflamamıştı. Bu kadar bidat, delalet ve küfür akımı hiçbir dönemde, bu dönemde olduğu kadar palazlanmamıştı. AKP’nin bu dine verdiği zararları, CHP hiçbir zaman veremezdi. Müslümanların emniyeti ve refahı için, İslam dininin emniyeti ve refahı kurban edildi.

Merhum Mehmet Şevket EYGİ Beyefendinin köşe yazılarında birçok kere değindiği gibi; Siyasal İslam ilerlerken, gerçek İslam zayıflamıştır. Siyasal İslamcı kızıl münafıkların bu dine verdikleri zararları CHP veremezdi. Siyasal İslamcı kızıl münafıkların bu Müslümanlar üzerinde oluşturdukları dezenformasyonları, CHP oluşturamazdı!

Hakkı Yıkmaya Çalışan AKP

Yukarıda ki hadisi şerifte işaret edildiği üzere AKP, batılı ile hakkı yıkmaya çalışan siyasi bir topluluktur. Peki bunlar bu işi nasıl yapıyor? Kendilerini sureti haktan gösteriyorlar ve milleti bu şekilde aldatıyorlar. Sonrada aldattıkları Müslümanların destekleriyle batıllarını devreye sokuyorlar, hakkı ise yıkmaya çalışıyorlar.

Hak yeniden tesis etmesin diye Hakkı zayıflatıyorlar. Kendilerini sureti haktan gösteriyorlar ve kendilerinden olmayan herkesin hain ve münafık olduklarını iddia ediyorlar. Çünkü onlar hakkı, kendilerini hak olarak tanıtarak yıkmaya çalışıyorlar.

Erdoğan ve AKP’nin yularına takılanların aldandıkları şeyde, Erdoğan’ın ağzından Kur’an çıkıyor olmasıdır. Erdoğan’ın Kur’an okuması bunları adeta büyülüyor. Erdoğan onlar gözünde zamanın halifesi gibi bir şey oluyor. Mazlumlara hami, zalimlere ise kadı oluyor. O dakikadan sonra Erdoğan’ı desteklemek her Müslümana farz oluveriyor. Niye? Çünkü Kur’an okudu!

En büyük propaganda malzemeleri ise yakın tarihtir. CHP üzerinden oluşturdukları propaganda ile Müslüman olan bu millete ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Oysaki asıl ölüm, batılı ile hakkı yıkmaya çalışanlara destek vermekle olur.

Birde Sultan 2. Abdülhamid Hazretleri ile Erdoğan’ı kıyaslayıp, bugünün Abdülhamid’inin, Erdoğan olduğunu iddia ediyorlar. Yazık bu ham gafillere! Sultan 2. Abdülhamid Hazretleri, İslam dininin kalkanıydı, Siyonizm için aşılması gereken Everest Dağı gibiydi. Ancak Erdoğan İslam’ın kalbine atılan bir mızraktır. Siyonizm için bütün engellerden temizlenmiş dört şeritli boş bir otobandır!

AKP’nin ne derece bidate, delalete ve küfre saplandığını çok güzel anlatan aşağıdaki şu videoyu izleyiniz. Ben bu videoyu izleyince o gün çok asabi oluyorum. Çünkü kalbim kaldırmıyor bu kadar rezilliğe, bu kadar delalete ve küfre!

Videoyu hazırlayan Bold Medya isimli Youtube kanalı, zannedersem FETÖ’cü birilerine ait. Ancak burada önemli olan kimin bu videoyu hazırladığı değil, içeriğinin ne olduğudur. Hakikat yanlış kimselerin ağzından çıksa da hakikattir.

Buyurun vakit ayırıp videoyu sonuna kadar izleyin!

Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU denen Ehli Sünnetin yüz karası Ak Trole soruyorum, kimin laneti kimin üzerine olacak? Bu kadar bidate, delalete ve küfre razı gelenlere mi? Yoksa bu kadar bidate, delalete ve küfre asla ortak olmayanlara mı?

AKP’nin Gayri İslami sayısız icraatını ise tek tek yazmaya gerek duymuyorum. Benim midem hiçbirini kaldırmıyor! Yazmaktan dahi tiksiniyorum. Ellerim titriyor! Ama senin gibiler, AKP’yi desteklemeyi dini bir zorunluluk gibi görmekten haya etmiyor! Allah ıslah etsin!

Yazan - Yavuz Şahin

Yavuz Şahin
Bir şeyi bilmek ve istemek başka, onu hayata geçirmek başka şeydir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir