LGBT Topluluğunun Günah Keçisi Kimdir?

LGBT Topluluğunun günah keçisi kimdir? Son zamanlar da iyice palazlanan LGBT Topluluğu yasaklanmalıdır. Bu millet Müslümandır. Bu toprakların kültürü ve medeniyeti İslam ile yoğrulmuştur. Eş cinsellik, maalesef ki her geçen gün biraz daha boy göstermekte, güçlenmekte ve yayılmaktadır. Allah’ın gazabı yakındır.

Eğerki bunun önüne geçilmezse toplumun ahlakı gün geçtikçe bozulacak, yeni nesillerin milli ve manevi ruhları sökülüp alınacaktır. LGBT (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti) topluluğuna baktığımız zaman bu topluluğun aynı zamanda açık bir şekilde İslam ve vatan düşmanı olduklarını görüyoruz. Mesele kendileri olunca her türlü hakkı kendilerinde görmekteler. İslama ve milli değerlerimize küstahça saldırmaktalar ve bunu özgürlük kisvesi altında yapmaktalar. Nitekim Boğaziçi eylemlerinde LGBT Boğaziçi topluluğu Kabe resmini yere koymuş ve üzerine basmıştır. Aynı topluluk ve diğerleri polislerimize, askerlerimize katil sloganları atmıştır. Yine bu topluluk İslam ve vatan düşmanı olmasına paralel olarak PKK başta olmak üzere Komünist-Sol Anarşist terör örgütlerine yakın olmaktadır. Hatta birçokları aynı zamanda bu örgütlerinde bir parçasıdır. Bunları görebilmek için büyük araştırmacı olmayada gerek yoktur. Azıcık gözlem ve araştırmayla bariz bir şekilde bu gerçekleri görebilmek mümkündür.

LGBT Bugün Nasıl Başımıza Bela Oldu?

Hem İslam dinine, hemde İslam diniyle yoğrulmuş medeniyetimize, Müslüman Anadolu milletimize ve İslam diyarı olan vatanımıza düşman olan bu topluluk gücünü nereden alıyorda her geçen gün etkisini dahada artırıyor? Neden bu topluluğa müdahale edilmiyor ya da edilemiyor?

Bugün baktığımız zaman Erdoğan ve AKP cenahı, LGBT topluluğu ile alakalı rahatsızlıklarını dile getirmekte ve bu örgüte karşı ağır eleştirilerde bulunmaktadır. İcra makamı olan devleti yönetenler şikayet etmektedir.

Ancak mevzuya davranışsalcılık perspektifinden bakacak olursak, LGBT’nin bugün bu şekilde palazlanmasının sebebinin yine Erdoğan ve AKP İktidarı olduğunu görüyoruz. Tıpkı FETÖ’yü başımıza bela edip günahı başkalarına yükledikleri gibi, tıpkı İstanbul Sözleşmesini başımıza bela edip günahı başkalarına yükledikleri gibi; şimdide LGBT’yi başımıza bela ettikleri gibi yine günahı başkalarına yüklemekteler.

Erdoğan 2002 yılında iktidara geldiğinde, eşcinsellerin hak ihlali yaşadığını söylemiş ve kendi dönemlerinde herhangi bir hak ihlali yaşamayacaklarını taahhüt etmişti. 2007 yılında AKP Hükümetinin onayıyla ilk LGBT Öğrenci Derneği kurulmuştur. Yine 2007 yılında İstanbul’da 170 yataklı LGBT oteli açılmıştır. Yetmemiş 2011 yılında LGBT yasası çıkarılmıştır. 2013 yılında AKP Hükümetinin onayıyla Müslüman Eşcinseller Derneği (MEŞCİD) kurulmuştur. 2014 yılında AKP Hükümetinin onayıyla Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projesi yürürlüğe girmiştir. 2015 yılında (tamda LGBT onur yürüyüşlerinin Ramazan Ayına denk gelmeye başladığı yılda) AKP Hükümeti LGBT onur yürüyüşlerine izin vermeye başlamıştır. AKP İktidarının onayıyla LGBT dernek sayısı ülke genelinde 22 olmuştur.

Sanırım bugün millet olarak neden LGBT ve eşcinsellik diye bir problemimiz olduğunu, LGBT’nin gücünü nereden aldığını anlamayan yoktur. Bu topluluk, AKP’nin onayı ve desteği ile milletimizin başına bela edilmiştir.

Bugün ise AKP, söylemleriyle LGBT’ye ve eşcinselliğe karşıdır. Muhalefet ise LGBT ve Eşcinselliğin destekçisidir. Muhalefet bu topluluğu desteklediği içinde AKP bunu çok güzel kullanıp kendi lehine propaganda malzemesi yapmaktadır. Muhafazakar kesimi söylemleriyle kandırmaktadır. Halbuki bugün başımıza bela olan LGBT Topluluğunun Günah keçisi kimdir? Diye sorulacak olursa cevabı AKP İktidarıdır.

Sözlere Değil İcraata Bakılmalıdır

AKP İktidarı ve Erdoğan bugün her ne kadar İstanbul Sözleşmesinden çekilsede İstanbul Sözleşmesi neticesinde çıkarılan yasalar halen yürürlüktedir. Bununla ilgili yazmış olduğum İstanbul Sözleşmesinden Ayrılmak Yetmiyor! Başlıklı makaleme tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı şekilde LGBT Topluluğu karşıtı söylemlerle tepki göstermek yetmiyor. Atalarımız ne güzel söylemiş:

Lafla peynir gemisi yürümez!

AKP İktidarının yapması gereken, bir an evvel LGBT Topluluğunu ve eşcinselliği, eşcinsel propagandalarını tamamen yasaklamaktır. Eğitimde Cinsiyet Eşitliği (ETCEP) projesini tamamen iptal etmektir.

Muhalefet üzerine düşeni yapıyor. Onlar en azından iki yüzlülük yapmıyorlar. Biz İstanbul Sözleşmesini, LGBT haklarını savunuyoruz diyorlar. Biz buyuz ve bizi bu şekilde destekleyecekseniz destekleyin diyorlar. AKP’de bu durumu çok iyi kullanıyor ve eylemleriyle, icraatleriyle bugün muhalefetin savunduğu İstanbul Sözleşmesini ve sözde LGBT haklarını ülkenin başına kendileri bela ettiği halde, söylemleriyle karşı çıkıyor ve bu suretle muhafazakar kesimin gazını alıyor. Muhafazakar kesim ise bu fitnelerin baş müsebbibinin Erdoğan ve AKP iktidarı olduğunu unutuyor ve yine ondan umut bekliyor. Ne kadarda trajikomik bir vakıa öyle değil mi?

İnşallah en azından bu fitnenin daha fazla yayılmasının önüne geçilir ve bir an evvel LGBT ve eşcinsellik yasaklanır. Yoksa bu ateş hepimizi yakar!

Yazan - Yavuz Şahin

Yavuz Şahin
Bir şeyi bilmek ve istemek başka, onu hayata geçirmek başka şeydir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir