Corona Virüsü Tuzağı

Corona Virüsü Tuzağı

Corona Virüsü Tuzağı; bendeniz, Corono Virüsü salgınını, Corona Virüsü Tuzağı olarak görüyorum. Dünya’nın nabzını tutan bir websitesi verilerine göre; Çin’in Wuhan kentinden Dünya’ya yayılan Corona Virüsü, şimdiye kadar Dünya genelinde 133 binden fazla insana bulaşmıştır ve 4950 insan bu virüsten dolayı hayatını kaybetmiştir. Hastalığın bulaştığı 133 bin insandan 68 bini ise, sağlığına kavuşmuştur.

Ölenlerin çoğu ise yaşlı ve bünyesi zayıf insanlardan oluşuyor. Virüsün bulaştığı insanların ise yarısı sağlığına kavuşmuş. Hâl böyle iken; sanki milyonlarca insana Corona Virüsü bulaşmış ve yarıdan fazlası ölmüşçesine, bu salgının bu kadar büyük bir felaketmiş gibi küresel algı oluşturulması ve adeta felaket tellallığı yapılması; Bendenizde Corona Virüsü Tuzağı şüphesini oluşturdu.

Ayrıca Corona Virüsü, sıcak ortamlarda ve dolayısıyla yaz mevsiminde barınamaz. Haliyle kışın bitmesiyle Corona Virüsü salgınında ciddi bir azalma meydana gelebilir ve hatta kendiliğinden yok olabilir. Kuvvetle muhtemelde, tıpkı Sars salgını gibi kendiliğinden yok olacak. En kötü ihtimalde ise yakın zamanda aşısı bulunur. Onuda zaten Yahudiler bulur. Dünya’da o aşıları mecburen satın alır!

Corona Virüsü Salgınından Kimler Kazanıyor?

Dikkat edersiniz borsalar, hisseler, emtialar ve hatta kripto paralar bile; Corona Virüsü salgını tehdidinin etkisiyle birkaç günde çok ciddi değerler kaybettiler. Bütün piyasalar kırmızı oldu. Elbette bu kırmızı olan küresel piyasada borsaların, hisselerin, emtiaların ve kripto paraların dipten toplayıcıları olacaktır. Bu toplayıcılar ise paranın gerçek patronları ve onların yol verdikleri zengin kimselerdir.

Buradan hareketle Dünya piyasasında küresel bir negatif atmosfer oluşturmak isteyenler, kasıtlı olarak endişe verici algılar üretip felaket tellallığı yapıyorlar diye düşünüyorum. Zaten Dünya medyasınında Dünya ekonomisininde ekseri kahiri, Yahudilerin kontrolündedir. Onlar en büyük paralarını savaştan, kaostan ve ekonomik krizden kazanırlar. Bu güçlerini kullanarak da servetlerine servetler katarlar. Sanırım bunu bilmeyen insan kalmamıştır Dünya’da!

Ayrıca Corona Virüsünün aşısını da mutlaka ABD merkezli Yahudi sağlık ve ilaç şirketleri bulacaktır diye düşünüyorum. Çünkü küresel ilaç sektörününde ekseri kahiri yine Yahudilerin kontrolündedir. Kimbilir belkide buldular ama iyice Dünya’da panik oluşsun istiyorlardır. Bunun için ise belkide hastalığın daha hızlı yayılması ve panik atmosferinin artırılmasıda sağlanabilir.

Düşünün! Önce bir hastalık yayılacak Dünya’ya, sonra bu hastalık adeta bire on katılarak medyalarda, sosyal medyadalar yayılacak ve panik-korku algısı oluşturulacak. Hastalık sebebiyle ekonomik endişeler dilden dile dolaşacak ve bunun sonucunda bütün yatırım araçları birkaç günde dip yapacak. Sonra birileri hem o yatırım araçlarını dipten toplayacak, hemde hastalığın aşısını bulduklarını ilan edip tüm Dünya’ya milyarlarca satacaklar. Sizce bu filmin senaristleri, kaç yüz milyar dolar kazanmış olurlar? Çünkü Corona Virüsü Tuzağı müthiş bir film!

Yazan - Yavuz Şahin

Yavuz Şahin
Bir şeyi bilmek ve istemek başka, onu hayata geçirmek başka şeydir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir