Modern Kölelik Sisteminin En Etkili ve Son Silahı Aşı

Modern Kölelik Sisteminin En Etkili ve Son Silahı Aşı

Ben sözde Covid-19 salgını için geliştirilen aşıları, modern kölelik sisteminin en etkili ve son silahı aşı olarak tanımlamayı daha doğru buluyorum. İnsan fıtratını daha itaatkar, teslimiyetçi hale getirmeyi amaçladığını düşünüyorum. Kime itaat edip teslim olacağız? Tabiki Küresel Hegomanyayı elinde bulunduran Siyonistlere ve onların köleleri olan Masonlara itaatkar ve teslimiyetçi olacağız.

Bu aşılar sayesinde, insanların kabullenme, teslim olma ve itaat etme duyguları daha ön planda olacaktır. Bozuk sisteme isyan edenlerin sayısı ise zaten azken, çok daha azalmış olacaktır. Kısacası Korona ve Pandemi (Plandemi) bahanesiyle aşılama amacının arkasında modern kölelik sistemi yattığını düşünüyorum.

Bütün Kapılar Modern Kölelik Sistemine Çıkmıyor mu?

Bugün yaşadığımız çağda gerçekleşen her şeyin birleştiği belkide tek nokta olan modern kölelik sistemidir. Bütün kapılar modern kölelik sistemine çıkmıyor mu? İnsan beyni gıdalarla, temizlik ürünleriyle, diş macunlarıyla, kullandığımız kokularla… zayıflatılmıyor mu? Bunların hepsi bilimsel olarak kanıtlanmış. İnsan fıtratı bir aşı ile değiştirilemez mi? Aşı ile insan beyni daha itaatkar ve teslimiyetçi, adeta koyun haline getirilemez mi? Gayet mümkündür!

Aşı belkide, modern kölelik sistemine emin adımlarla giden yolda ellerindeki en güçlü silahtır! Bu projeninde başarılı şekilde gerçekleşmesinden sonra artık insanlık belkide modern kölelik sistemini gönüllü olarak kabul edecektir!

İnsanlık genel olarak büyük bir tehdit altındadır. Demokrasi, fikir özgürlüğü ve insan hakları salvolarıyla bir asırdan fazladır insanları aldatanlar; en nihatinde bütün insanlığı modern köle haline getirmek istemektedirler. Eğer Siyon Protokollerini okursanız, orada protokollerden birinde açıkça yazmaktadır:

“Demokrasi, insan hakları ve fikir özgürlüğü propaganlarını biz çıkardık. İnsanlarda ahmakça bu propagandaların peşinden gittiler!”

Siyonizm İdeali ve Modern Kölelik

Siyonizm, Yahudilerin aslında inancıdır. Siyonizmin Arz-ı Mevud idealine göre, Fırat ve Nil Nehirleri arasında Büyük İbrani Devleti kuracaklar, bütün dünyayı bu devletten yönetecekler. Kudüs ise başkent olacak. Mescidi Aksa yıkılacak, Süleyman Tapınağı inşa edilecek. Bütün Dünya bu Süleyman Tapınağından yönetilecek. Dünya’da hiçbir devlet kalmayacak. Bütün Dünya, Büyük İbrani Devletinin eyaletleri konumunda olacak ve bütün insanlık sadece Yahudilere kölelik yapacak. Masonlarda, Dünyayı yönetmek için Siyonist Yahudilerin en sadık hizmetkârları olacaklar.

Bütün Dünya Siyonizmin kölesi olmalıdır. Bunun içinde aşama aşama planlarını devreye sokuyorlar. Modern kölelik sistemine giden yolda her yol mübahtır. Plan gerçekleştiğinde kendilerine isyan eden neredeyse hiç kimse kalmamış olacaktır. Bütün Dünya gönüllü olarak Siyonizm Hakimiyetini kabul etmiş ve Siyonist Yahudilerin gönüllü olarak modern kölesi olmuş olacaklar.

Planların bu şekilde olduğu aslında artık delilleriyle ortadadır. Yani bunların hiçbirisi komplo teorisi değildir. Gözümüzün içine baka baka “sizi kölemiz yapacağız” diyorlar! İnsanlık olarak halen uyumamızın sebebi, acaba onların bizi çeşitli yöntemlerle uyutması olamaz mı? Hiç düşünmez ve akletmez misiniz? Allah’a savaş açacak kadar gözü dönmüş bu insanlık düşmanı yapılara karşı neden insanlık olarak sessiz kalıyoruz?

Modern kölelik sisteminin en etkili silahı aşı projesine karşı uyanık olmalıyız! Aşı olmamalıyız ve aşıya karşı olmalıyız! Hakkında bu kadar şüpheler barındıran bir aşıyı olmak, akıllı işi değildir! Bu şüpheleri giderecek güvenilir kurum ve kuruluşlara ise ne yazık ki sahip değiliz. Bu da bizim en büyük eksiğimiz. Allahü Teâlâ bütün insanlığı, Siyonistlerin ve onların sadık hizmetkârları olan Masonların şerrinden korusun!

Yazan - Yavuz Şahin

Yavuz Şahin
Bir şeyi bilmek ve istemek başka, onu hayata geçirmek başka şeydir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir