Tecavüzcü ve Sapık CHP Zihniyeti Ne Oldu?

Tecavüzcü ve Sapık CHP Zihniyeti Ne Oldu?

Daha geçen gün Fatih Nurullah takma ismini kullanan sahte şeyh müsveddesi, müridi olan zavallı kandırılmış ailenin kendisine sözde yetiştirmesi için emanet ettiği küçük kız çocuğuna tacizde bulunmuştu. Bir insanın düşebileceği en alçak seviyeye kendisini düşürmüştü. Tabiki sahabeden herhangi birisine dil uzatanı Allah böyle çarpacaktır. Hazreti Muaviye’yi FETÖ’ye benzeten birisinin bu şekilde ifşa olması Allah’ın gazabıdır! Kim olursa olsun hiçbir sahabeye kesinlikle dil uzatılamaz! Bugünde Didim Belediye Başkanı, yardımcısı ve önde gelen bazı belediye çalışanları bir tecavüz skandalıyla sarsıldı. Hemde defalarca üst üste iki ay boyunca tecavüz! Gerçek tarikatlar ve hocalar tarafından senelerce sahte ve bozuk itikatlı olduğu anlatılan sahte şeyh müsveddesi Fatih Nurullah adını kullanan şahsiyetin, küçük bir kıza tacizinin ardından Kemalist Sol kesim denen CHP kesimi bütün tarikatlara öfke kustu! Bütün tarikatlar tecavüzcü ve sapık denildi. Bütün tarikatlar kapatılmalı denildi! Tecavüzcü ve Sapık CHP zihniyeti ne oldu? Sizi de Allah böyle çarpar işte!

Allah size bir fırsat verdi gerçekleri görün diye! Tabi anlayana!

Bir sürü Kemalist Sol kesim gazetecisi tarikatlara adeta havladı! Youtube’de sokak Röportajları yapan kemalist youtuber işsizler, çeşitli yüksek takipçili youtuberler tarikatlara saldırdılar. Bir tanesi vardı röportajda tarikatların hiçbir işe yaramadığını, ülkeye bugüne kadar hiçbir katkısı olmadığını, kapatılması gerektiğini filan söylüyordu. Senin savunduğun CHP’nin bu ülkeye ne gibi katkıları oldu önce sen onu anlat İlave TV! Tabi sadece İlave TV değil. Hepsi topyekün tarikatlara saldırdılar. Ama bugünden itibaren hiçbiri aynı şekilde kendi savundukları CHP hakkında konuşamazlar!

Hoşlarına gidiyor mu acaba bütün CHP’liler tecavüzcüdür denilmesi? Vicdanınıza sorun bakalım! Sahte olduğu gerçek hocalar tarafından senelerce anlatılan bir şeyh müsveddesinin taciz olayından sonra, olayla zerre alakası olmayan tarikatları topyekün tacizci ve tecavüzcü ilan etmenizin hem bu Dünya’nın sahte adaletinde, hemde Allah’ın mutlak adaletinde zerre kadar yeri var mı? Dilerim Allah hepinizin ipliğini en şeffaf şekilde ortaya çıkarır!

CHP’li Belediye Başkanının Cinsel İstimar Belgeleri

Mehmet Özışık yayınladığı videoda CHP’li belediye başkanının cinsel istismar belgeleri ni güzelce anlattı ve gösterdi. Her şeyi delilleriyle anlattı ve tecavüze uğrayan kadınla röportaj dahi etti. Bu sebepten üzerine pek fazla bir şey yazmaya gerek yok. Allah kendisinden razı olsun!

Tarikatlarla alakalı yazılarımızın devamı gelecektir! Amacımız tamamen bütün gerçekleri anlatmaya çalışmak ve algıları yıkmaktır!

Herkes sadece şunu bilsin, hiçbir şey göründüğü gibi değildir! Yalan propagandaların mağduru olmayın! Keşke vaktim olsa günde ikişer üçer yazı yazsam. Ama tek başıma bütün konulara yetişemiyorum. Sırada yazılmayı bekleyen bir sürü konu var. Ama tarikatlar üzerinden dine saldıranlara karşı her zaman mücadele edeceğiz! Sahte tarikatlardan ve şeyhlerden Allah milletimizi muhafaza etsin! Allahın dinine hizmetten daha şerefli olmayan bir işe gönül veren gerçek tarikatlarıda Allah korusun ve milletimizin yalanlarla gerçek tarikatlara karşı düşman olmasına müsaade etmesin!

Son olarak soruyorum, tecavüzcü ve sapık CHP zihniyeti ne oldu?

Yazan - Yavuz Şahin

Yavuz Şahin
Bir şeyi bilmek ve istemek başka, onu hayata geçirmek başka şeydir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir