Sözde Ümmetin Umudu Tam Gaz Çalışıyor

Sözde Ümmetin Umudu Tam Gaz Çalışıyor

Yıllarca; “Bunlar sapık Fazlurrahman sevdalısı.” Dedik! Yıllarca; “Bu ekip tepeden tırnağa İran aşığı.” Dedik! Yıllarca; “Hizmetleri Dinler Arası Diyaloğa hizmet.” Dedik! Yıllarca; “Oyu Ehli Sünnet cemaatlerden ister, seçimden sonra  ehli sünnete düşmanlık ederler.” Dedik! Sözde Ümmetin Umudu Tam Gaz Çalışıyor.!

Velhasıl kelam biz hep bir şeyler söyledik. Ama menfaat için önümüz açılsın diye değil; Ümmeti Muhammedin imanını kurtarmak, korumak, muhafaza etmesine vesile olmak, Ehli Sünnet ve Cemaat akidesini ihya ve muhafaza şerefine nail olmak için söyledik.

Sen ne yaptın peki?

Ümmetin umudu dedin, İslam’ın halifesi dedin, İslam’ın sancaktarı dedin, Namaz kılıyor dedin, Kuran okuyor dedin, Cami açıyor dedin!

Ey hilal bıyık koyup, tesbih sallayıp, kasıla kasıla elde silah arka fonda bayrak resim çektirip, altına aforizma yazınca kendini vatansever, cihatçı ve ülkücü zanneden eskilerin Bozkurt, şimdikilerin elma kurdu olduğu ülkücü kardeşlerim!

Ey ayağı sızladığı için taburesini cami kapısına kilitleyen, ama seçim zamanı mitinglerde saatlerce taburesiz ayakta durabilen sağa sola bayrak sallayan ve bunu cihad zanneden, Allah rızası için sohbet eden hocayı sırf partini sevmiyor diye yaka paça tartaklayıp camiden kovan lakin seçim zamanı kadın vekil adayını Makam-ı Muhammedi olan minberden seçim konuşması yaptıracak kadar dindar olan hacı amcam!

Size bir müjdem var! Hiç kimseye nasip olmayan fakat sizin ulül emrinize, ümmetin umudu olan iktidarınıza nasip olan bir müjde!

26 Aralık günü Diyanet İşleri Başkanlığı,  bir ülke ile dini işbirliği anlaşması imzaladı.

Hemde hangi ülkeyle biliyor musun?

Hazreti Ömer efendimize, Hazreti Osman efendimize, Ashab-ı Kiram Hazretlerinin büyüklerinden olan gözümüzün nuru sahabelere haşa kafir diyen; Hazreti Aişe annemize kötü yola düşmüş deyip iftira eden, Peygamber Efendimizin arı duru düşmanı olan ama kendine Müslüman diyen; sapık Şia mezhepli İran Devletiyle!

Şia’nın sapıklık olduğunu söylemek ve bu yolda mücadele edip doğruyu anlatmayı aşırılık olarak isimlendirip, bu aşırılık ile mücadeleyi öngören, Şia paçavralarını tercüme ettirip, bastırıp yayınlanmasını öngören, Şia’nın sapık ilahiyatçılarının ülkemizde ilahiyatlarda ders vermesini öngören bir anlaşma!

Boşuna Osmanlı ecdadımıza, Osmanlı sultanlarına; dedem, ecdadım, atam diye gezip münafıklık etmeyin!

Ceddimiz Osmanlı’nın bu sapıklar ile olan mücadelesi, savaşı bu sapıklık yayılmasın, annemize, Ashab-ı Güzin efendilerimize sövülmesin diye yapıldı.

Anlaştığınız İran’lı kardeşlerinize:

Hazreti Ömer efendimizi, Gazneli Mahmut Han hazretlerini, Yavuz Sultan Selim Han Hazretlerini anlatsınlar size!

Cenab-ı Allah layığınızı buldursun tez vakitte!

Yazan - Yusuf Yiğit

Avatar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir